Дитяча стоматологія DenTectum - це весело та цікаво!

Це мультики, різнокольорові пломби, подарунки та сюрпризи!

Запишіться на прийом зараз і отримайте дитячу зубну щітку в подарунок!

Батьки нам довірять, бо:
 • Жодної крапельки не боляче – у кожному конкретному випадку лікар підбирає знеболюючий препарат індивідуально. Залежно від складності ситуації, віку та інших параметрів. Це може бути гель, ін'єкція чи комп'ютерна анестезія. Всі препарати найвищої якості. Головний критерій – комфорт маленького відвідувача.

  Зовсім не страшно – лікар весь час розмовляє з малюком, показує всі свої інструменти, дає доторкнутися, покрутити, розповідає різні казкові та правдиві історії. Процес лікування перетворюється на гру-бродилку або стрілялку, в якій йде полювання на підступних зубних шкідників.

  Цілком безпечно – вимоги щодо безпеки пацієнтів відповідають світовим стандартам. Багато маніпуляцій здійснюються безконтактним способом за допомогою лазера та спеціальної секретної машинки, а кабінети миються та стерилізуються після кожного пацієнта. Для інструментів використовується спеціальна система 3-х ступінчастої стерилізації

  Наші лікарі – Супер-герої – кожен з них пройшов кілька етапів найскладніших випробувань та підготовки капризами та небажанням маленьких відвідувачів. Крім того, 2-3 рази на рік вони їздять на виставки та семінари по всьому світу, навчаючись найновішим технологіям та розробкам у галузі дитячої стоматології.

  Нове обладнання та останні технології — щокварталу ми відвідуємо виставки по стоматології і з постійно привозимо щось нове і просунуте.

  Дізнатись ціни на дитячий прийом